So purkh a jeho smysl

28.08.2011 22:37

So Purkh je mantra, která pochází z kundalini yogy, je určena speciálně pro ženy a používaná je jako "modlitba ženy za muže". Lze použít jednak pro zlepšení komunikace mezi mužem a ženou, k urovnávání konfliktů nebo k přivolání životního partnera do svého života. Obdivuhodné i podivuhodné zároveň je, že zpíváním v čistém záměru dochází k tomu, že se žena povznese na vyšší úroveň svého bytí, čímž tak povznáší sebe i své okolí. Pokud se žena opravdu vědomě soustředí a s čistým úmyslem prožívá rituál, začínají se kolem ní dít pozoruhodné věci. Modlitba trvá 30 minut. Po prvním rituálním obřadu by mělo následnovat 40 dní očisty a pravidelného, nejlépe ranního zpěvu.
Když ženy přednáší So Purkh v kruhu, modlitba a síla skupiny se nesmírně energeticky násobí. 12 žen má při společné modlitbě energii jako 144 žen a atmosféra prostoru je magická. Ve středu kruhu je nejsilnější energie. Na hlavě se během meditace nosí bílý šátek pro ochranu.

Pokud máte někdo zájem o hudbu k mantře a text mohu poskytnout. Je to vskutku zajímavý experiment, který je, zdá se, prověřen věky a sleduji s jakou razancí otevírá prostor pro neřešené. Kdy jindy pročistit vztahy a povznést své já než právě teď. Zdravím a posílám inspiraci dál.