WORKSHOPY

POZVÁNKA NA SRPNOVÝ WORKSHOP - VÍSKA

 

24.-26.8.2012

 

Natalie Sedlická Vás zve na víkend poznávání sebe sama i hloubek moudrosti světa… Je to pozvánka na Cestu do nitra sebe, do hloubek lidského vědomí, k otevírání se samoléčebným procesům uvnitř nás i naslouchání tělu a duši.

Součástí bude i přemýšlení o galaktické transformaci 2012, o galaktických souvislostech, o počátku vzestupné tendence rozvoje lidského vědomí a její souvislosti s kosmologickými jevy

…čeká nás i mnohé další…

Rozvoj lidského vědomí závisí na nás samotných. Moudrost všech věků se nachází před námi neustále a je otevřena každému bez výjimky. Jsme to jen my samotní, kdo volíme jací budeme. Stejně tak, každý z nás má v sobě přesně tu potřebnou sílu k tomu být zdravý a šťastný. Evoluce nás odjakživa směřuje k lásce.

A tam nás volá i Víska. Pojeďme.

 

Práce bude založena na sebezkušenostní a prožitkové bázi, v menší skupině bude probíhat individuální i skupinová práce. Použitými technikami jsou uvědomování, focusing, východní akupresurní techniky, shiatsu, kraniosakrální tp, práce s energií, prenatální tp a další... Dalšími možnostmi jsou procházky malebnou krajinou, přírodou máchova kraje, kontemplace, meditace, sdílení či osobní konzultace.

 

 

místo: Víska u Březovic, okres Mladá Bol. (cesta cca 1h autem z Prahy)

Cena za víkend: 2100.- (zahrnuto i ubytování a jídlo, pá-ne)

 

Máte-li zájem o zaslání přihlášky nebo více info,  neváhejte mne kontaktovat na: natalie.sedlicka@seznam.cz nebo tel.: +420608862706